Account Manager

Zajímá vás obchod, nezaleknete se výzev a raději trávíte čas v terénu než v kanceláři? Orientujete se v oblasti IT a láká vás prostředí menší české IT firmy? Máte chuť učit se novým dovednostem?

Pokud jste si na všechny otázky odpověděl kladně, pak jste to právě vy, koho do našeho týmu hledáme na pozici Account Managera!

Náplň práce

Vašim posláním bude aktivní vytváření nových obchodních příležitostí v oblasti IT aplikačního vývoje. S tím samozřejmě souvisí udržování a rozvoj dobrých vztahů se zákazníky. V předprodejní a prodejní fázi budete koordinovat veškeré aktivity (nabídky, smlouvy, objednávky atp.), nevyhnete se ani spolupráci na tvorbě obchodních priorit společnosti. V neposlední řadě je na této pozici klíčová souhra s HR týmem.

Co od vás očekáváme

Hledáme zkušeného Account Managera, který má přinejmenším 3 roky zkušeností s aktivním prodejem. Uvítáme, pokud se budete orientovat v oblasti IT. Měl byste být schopen domluvit se anglicky, a jelikož budete hodně cestovat, tak se u nás bez řidičského průkazu neobejdete.

Zakládáme si na přirozeném vystupování, inovativním přístupu a chuti dotahovat věci do konce.

Co můžete očekávat od nás

Flexibilní pracovní dobu – svůj pracovní den a obchodní schůzky si rozvrhnete podle sebe.

Výsledkově orientované odměny – váš plat bude tvořit fixní část + provize z realizovaných obchodů.

Klasické i nestandartní benefity – multisport karta, firemní snídaně, příspěvek na penzijní připojištění, zdravé i nezdravé dobroty na pracovišti a mnoho dalšího.

Mimo práce se rádi bavíme, proto utužujeme kolektiv na různých společných akcích.

Jsme malá firma sídlící v prvorepublikové vile na Hradčanské, která vám poskytne příjemné zázemí.

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis a pár vět o tom, proč byste se chtěl stát součástí našeho týmu.

HR tým Anywhere

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti Anywhere s.r.o. ke zpracování těchto osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas udělujete na dobu pěti let od zaslání vašich osobních údajů.

Chcete s námi pracovat?

Napište nám

Kariéra
* Povinné pole