Aplikační Admin

Rád se hrabeš v Linuxu? Potřebujeme šikovného administrátora pro interní bankovní systémy. Pozice je vhodná i pro absolventy, rádi tě naučíme skriptování v Bashi.

Co si pod pozicí aplikační admin představit?

Tvojí hlavní náplní práce bude každodenní správa a podpora interních systémů nad Linuxem. Budeš součástí týmu, který tě postupně naučí skriptovat a automatizovat interní procesy. Jsme pohodový kolektiv, nikdo na tebe nebude tlačit s deadliny, ani striktně hodnotit délku tvého zaučovacího procesu.

Jaké jsou předpoklady pro to stát se aplikačním adminem?

  • Znalost Linuxu.
  • Ochota učit se nové technologie.
  • Schopnost pracovat v týmu.
  • Zodpovědnost při vykonávání svěřených úkolů.

Co za to získáš?

Solidní mzdu, která zohlední tvé schopnosti. Můžeš s námi spolupracovat jako zaměstnanec nebo na IČO. Ať už si vybereš jakoukoli možnost, benefity v podobě pravidelných celofiremních teambuildingových akcí, několik certifikovaných školení ročně, možnost růstu a dlouhodobou spolupráci získáš vždy. Jako zaměstnanec kromě toho dostaneš 25 dní dovolené, multisport kartu atd.

Vstupenkou je CV a úspěšný osobní pohovor

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti Anywhere s.r.o.  ke zpracování těchto osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas udělujete na dobu pěti let od zaslání vašich osobních údajů.


Chcete s námi pracovat?

Napište nám

Kariéra
* Povinné pole