HR Talent Sourcer & Recruiter pro oblast IT

Výzva HR týmu Anywhere!

 

Vyhlašujeme výběrové řízení na čtvrtého člena HR crew! Ale nehledáme jen tak obyčejného náboráře, hledáme toho, pro koho je IT svět druhým domovem, kdo za jazyky považuje Javu, C a Python, protože přesně někdo takový si nejlépe porozumí s našimi IT kandidáty.

Společnost Anywhere je IT firma, která má portfolio konzultantů, pro které vybírá ty nejzajímavější projekty na nových platformách. Na mnoho projektů vytváříme celý tým.

Líbí se ti, co sis zatím přečetl? Tak nám pošli CV a probereme možnosti spolupráce

 

Co budeš dělat?

Jako zástupce HR IT talent sourcer týmu budeš vyhledávat a oslovovat kvalitní kandidáty. Obsazujeme především seniorní vývojářské pozice, je tedy nutné o kandidáty správně pečovat a dobře si je umět vybrat. K tomu ti dopomůžou telefonní hovory a osobní setkání mezi tebou a kandidáty i kandidátů s našimi IT odborníky. Našim hlavním zdrojem jsou databáze: interní, Jobs, LinkedIn... Zároveň budeš velmi úzce spolupracovat s obchodním týmem, abys měl vždy čerstvé informace z projektů.

 

Jaký bys měl být?

Především musíš umět efektivně komunikovat a komunikovat hodně. Měl bys mít zkušenosti s náborem. Ideálně náborem do IT, ale to není podmínkou. Pomůže ti, pokud jsi zběhlý uživatel LinkedInu. Další velkou výhodou je znalost IT prostředí a orientace v technologiích spojených s vývojem především v Javě.

Co u nás získáš?

Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr nebo IČO. Skvělé firemní zázemí se spoustou projektů i akcí pro zaměstnance. Budeme se starat o tvůj rozvoj a poskytovat ti školení. Jsme menší firma, takže u nás korporátní dress code ani open space nenajdeš.

Za svou práci získáš kromě fixní mzdy i čtvrtletní bonus, vypočítaný na základě počtu tvých úspěšných kandidátů. Dostaneš také telefon a počítač i k soukromích účelům a další benefitní evergreeny.

Posledním lákadlem je, že každý den startujeme skvělou kávou z malé pražské pražírny a tácem ovoce a zeleniny, sem tam se přidá i nějaká ta sladkost :)

 

S námi tě práce bude bavit :) a my už se moc těšíme na tvé CV.

Tvůj HR tým.Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti Anywhere s.r.o. 
ke zpracování těchto osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas udělujete na dobu pěti let od zaslání vašich osobních údajů.


Chcete s námi pracovat?

Napište nám

Kariéra
* Povinné pole