HR Talent Sourcer & Recruiter pro oblast IT

Do našeho skvělého HR týmu hledáme šikovnou, pracovitou, spolehlivou a komunikativní kolegyni či kolegu na pozici Talent Sourcer IT, se smyslem pro humor a "tahem na branku"! :-)

Náplň práce:

  • Vyhledávat uchazeče z oblasti IT na sociálních sítích.
  • Aktivně komunikovat s uchazeči z databáze společnosti Anywhere
  • Oslovovat (telefon, email, fb, ...) vybrané uchazeče a nabízet zajímavé pracovní příležitosti a projekty.
  •  Inzerovat a aktualizovat volné pozice na všech on-line médiích.

  • Realizovat pohovory s oslovenými kandidáty
  • Intenzivní spolupráce s HR a obchodním týmem na projektových prioritách.

Požadujeme:

  • Bezvadné komunikační schopnosti.
  • Zkušenosti s vyhledáváním uchazečů na LinkedIn velkou výhodou!

  • Mít radost z toho, že někomu najdete práci a změníte mu život :)
  • Chuť zorientovat se v IT světě
  • Systematický přístup, snaha o neustálé zlepšování procesu vyhledávání talentů, hlavu plnou akčních nápadů.

Co rádi nabídneme:

  •  Práce na hlavní pracovní poměr nebo IČO.
  •  Práce v boží firmě :-) s hodně projekty. Nebudeš se s námi nudit.

  •  Neomezená možnost výdělku ke svému stálému příjmu.

  •  Telefon k osobnímu užití, firemní akce a snídaně.
  •  Máme i aplikaci na otevírání dveří :-)
  • Benefitní evergreeny (příspěvek na pojištění, firemní neomezený tarif, 1 týden dovolené navíc a další).

Práce Tě bude bavit, protože budeš součástí inspirujícího a přátelského týmu.

Těšíme se na tvoji reakci!

Míša & Anywhere HR tým

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti Anywhere s.r.o.
ke zpracování těchto osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas udělujete na dobu pěti let od zaslání vašich osobních údajů.

Chcete s námi pracovat?

Napište nám

Kariéra
* Povinné pole