Jaselská 6, Praha
hello@anywhere.cz 224 310 808

Java vývojář

Pracuješ na IČO ale nebaví tě neustále shánět nové projekty? Chápu jsi vývojář, ne obchodník. Přidej se k Anywhere a my budeme ty nejlepší projekty hledat pro tebe. Ty si jenom vybereš, který projekt se ti líbí a za jakých podmínek chceš pracovat.

Pokud se ti můj návrh líbí prosím pošli mi životopis na camila.kajmlova@anywhere.cz

Pro lepší představu o projektech následuje stručné představení našeho nejaktuálnější projektu pro bankovní sektor.

 

Co budeš dělat?

Budeš vyvíjet nástroje online akvizice nových klientů. Ovšem nebudeš v tom sám. Tomuto tématu se věnuje celý tým, kterého budeš součástí. Je vedený zkušeným seniorním java vývojářem a product ownerem, tým funguje agilně a dodávky probíhají ve sprintech. Jako člen týmu budeš patřit také do tribu, který ovlivňuje prioritizaci činností.

 

Co od tebe očekáváme?

Aby ses mohl stát součástí týmu potřebuješ ovládat pár standardních technologií jako Java 8, Spring nebo Hibernate, SQL nebo HQL, Git a Maven. Určitě máš zkušenost i s dalšími technologiemi, ze kterých využiješ především SOAP, REST, Microservices. Pokud umíš i UCD a Jenkis budeš oblíbenec týmu hned po příchodu. Avšak budu ráda, když mi pošleš CV i když některou z výše uvedených technologií nejsi zvyklí používat, přeci jenom je jich hodně a věřím že jsi učenlivý.

 

Co za to dostaneš?

Získáš od nás práci na plný úvazek, kterou můžeš vykonávat jako zaměstnanec i jako konzultant na IČO. Pružnou pracovní dobu s možností home office. Prostor pro seberealizaci, rozšíření znalostí a možnost odborného i kariérního postupu. Získáš benefity jako 5 týdnů dovolené, sick days atd.

V čem je tedy výhodnější spolupráce s Anywhere?

O své konzulatanty se zajímáme a zjišťujeme jejich spokojenost na projektech. Pořádáme pravidelné měsíční setkávání se všemi konzultanty, budeš mít tedy možnost prodiskutovat svou práci s dalšími Java developery „zvenku“. Díky širokému portfoliu projektů, je možné přestoupit na jiný v případě, že ti nebude vyhovovat. Zároveň ti před koncem projektu nabídneme nové projekty, takže práce budeš mít vždy dostatek.

 

Tak už neváhej a pojď udělat ten správný krok spolu s námi!

Těšíme na Tvůj životopis a osobní setkání.

HR tým Anywhere

Java80%
SQL60%
Cloud services30%

Proč si vybrat Anywhere?
O své IT specialisty se zajímáme a zjišťujeme jejich spokojenost na projektech.
Pořádáme pravidelné setkávání se všemi spolupracovníky, budete mít tedy možnost prodiskutovat svou práci s dalšími IT odborníky.
Díky širokému portfoliu projektů je možné přestoupit na jiný v případě, že Vám nebude vyhovovat.
Zároveň Vám před koncem projektu nabídneme nové projekty, takže práce budete mít vždy dostatek. 

HR tým Anywhere

Mrkni taky na naše sociální sítě!

Ozvi se nám!

Pokud tě inzerát zaujal, pošli nám životopis nebo prostě zavolej a domluvíme se na schůzce!

(+420) 224 310 808
  hranywhere@anywhere.cz


    Leave a Reply